NOWOŚCI
Subskrypcja

O firmie

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BATARD Marek Loręcki zajmuje się internetową sprzedażą (detaliczną i hurtową) produktów z zakresu wyposażenia łazienek oraz kuchni. W szczególności w naszej ofercie znajdziecie Państwo baterie łazienkowe i kuchenne oraz akcesoria wykorzystywane w budownictwie mieszkaniowym, obiektach użyteczności publicznej, gastronomii, zakładach pracy itp. Wśród nich przede wszystkim armatura: bezdotykowa, termostatyczna, czasowa, specjalistyczna (baterie lekarskie łokciowe), tradycyjna jedno- i dwuuchwytowa, produkty inwestycyjne oraz szeroką gamę pozostałych artykułów branży sanitarnej i instalacyjnej. Stawiamy również na ekologię, stąd także w ofercie produkty pozwalające oszczędzać wodę i energię, jednocześnie dbając o naszą kieszeń.

Posiadamy w sprzedaży wyroby znanych i cenionych producentów. Wyznacznikiem zadowolenia Klienta jest wysoka jakość oferowanych produktów, długoletnie gwarancje i serwis na terenie kraju.

 

P.W. BATARD prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów marek: Ferro, Valvex, Giceepo, Alveus, Invena, Duschy, Batmix oraz Geometric.

 

Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo poszukiwanego produktu – prosimy 

o kontakt – dołożymy wszelkich starań, aby go sprowadzić.

 

U nas znajdziecie rzetelną i fachową obsługę.

O firmie - Galeria 4